Zapytania ofertowe
-
Zapytanie ofertowe - zorganizowanie roboczej kolacji dla uczestników warsztatów realizowanych w OSS SG w Lubaniu w ramach projektu „Wzmocnienie kompetencji i kwalifikacji Straży Granicznej w obszarze powrotów” projekt nr FAMI.03.01-IZ.00-0003/24 współfinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027”
Termin składania ofert do dnia 10.09.2026 r. do godziny 10.00
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia dotyczącego wykonania usługi w zakresie przeprowadzenia zajęć w trakcie kursu doskonalącego pt. „Osoby z grup wrażliwych w procedurze administracyjnej” w ramach projektu nr FAMI.03.01-IZ.00-0003/24
Termin składania ofert do dnia 07.09.2026 r. do godziny 10:00
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia dotyczącego wykonania usługi w zakresie przeprowadzenia zajęć nt. „Zadania związane z prowadzeniem wobec cudzoziemca postępowań administracyjnych oraz powrotowych” w ramach projektu nr FAMI.03.01-IZ.00-0003/24
Termin składania ofert do dnia 07.09.2026 r. do godziny 10:00
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia dotyczącego wykonania usługi w zakresie przeprowadzenia zajęć w trakcie kursu doskonalącego pt. „Rozwiazywanie sytuacji konfliktowych w relacjach funkcjonariusz-cudzoziemiec w środowisku wielokulturowym w ramach projektu nr FAMI.03.01-IZ.00-0003/24
Termin składania ofert do dnia 07.09.2026 r. do godziny 10:00
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia dotyczącego wykonania usługi w zakresie przeprowadzenia zajęć nt. „Przesłuchanie w postępowaniu administracyjnym jako skuteczna metoda ułatwiająca pozyskiwanie informacji” w ramach projektu nr FAMI.03.01-IZ.00-0003/24
Termin składania ofert do dnia 07.09.2026 r. do godziny 10:00
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Remont węzła sanitarnego na II piętrze w budynku nr 2 w m. Lubań”
Termin składania ofert do dnia 03 września 2026 r. do godziny 10.00
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia na zakup i dostawę 6 apteczek indywidualnych wraz z wyposażeniem w ramach projektu nr IZGW.01.01-IZ.00-0004/24
Termin składania ofert do 08.09.2026 r. do godz. 15:30
-
Zapytanie ofertowe prowadzone w celu wyboru wykonawcy zamówienia na zakup i dostawę karmy suchej i mokrej dla psów dla Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.
Termin składania ofert do 12.08.2026 r. do godz. 10.00
-
Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu kynologicznego do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu
Termin składania ofert do dnia 11.08.2026 r. do godz. 10:00.