Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika - Rückemanna Zakończenie szkolenia w zakresie szkoły podoficerskiej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Zakończenie szkolenia w zakresie szkoły podoficerskiej

Anna Chmura
08.11.2018

8.11.2018 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu, w obecności kadry dydaktycznej Ośrodka i opiekunów dydaktycznych, odbyło się zakończenie szkolenia w zakresie szkoły podoficerskiej dla 50 funkcjonariuszy z Bieszczadzkiego, Nadbużańskiego, Karpackiego, Śląskiego i Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Absolwentów pożegnała Zastępca Komendanta OSS SG w Lubaniu właściwa w sprawach dydaktycznych płk SG Małgorzata Sakaluk, wręczając im świadectwa ukończenia szkolenia. 
Płk SG Małgorzata Sakaluk pogratulowała absolwentom zdanych egzaminów, życząc awansów i sukcesów w dalszej służbie, z nadzieją na spotkanie w Ośrodku na kolejnych kursach i szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. 
Podziękowania za zaangażowanie w proces edukacji młodych adeptów służby granicznej, którzy w swoich przyszłych działaniach będą budować pozytywny wizerunek naszej formacji, otrzymała także kadra dydaktyczna Ośrodka.

Uroczysta zbiórka była też okazją do wręczenia wyróżnień słuchaczom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce: st. szer. SG Katarzynie Piątek oraz szer. SG Angelice Jeleń z Nadbużańskiego Oddziału SG.

do góry