Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika - Rückemanna Warsztaty w celu opracowania podręcznika dobrych praktyk w zakresie postępowania o zobowiązanie cudzoziemca do powrotu z uwzględnieniem komunikacji międzykulturowej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Warsztaty w celu opracowania podręcznika dobrych praktyk w zakresie postępowania o zobowiązanie cudzoziemca do powrotu z uwzględnieniem komunikacji międzykulturowej

Anna Chmura
03.07.2020

W dniach 1 – 3.07.2020 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu odbyła się czwarta edycja „Warsztatów w celu opracowania podręcznika dobrych praktyk w zakresie postępowania o zobowiązanie cudzoziemca do powrotu z uwzględnieniem komunikacji międzykulturowej”.

Uczestnikami warsztatów byli funkcjonariusze z wszystkich oddziałów SG. Podczas spotkania zostały zakończone prace nad merytoryczną treścią podręcznika.

Przedsięwzięcie realizowane było w ramach projektu nr 1/9/-2018/BK-FAMI „Wzmocnienie kompetencji i kwalifikacji Straży Graniczne w obszarze powrotów – część II” współfinansowane z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

 

do góry