Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika-Rückemanna Pożegnała się z pracą w OSS SG w Lubaniu - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Pożegnała się z pracą w OSS SG w Lubaniu

Renata FRANKIEWICZ
03.03.2023

W minionym miesiącu na zasłużoną emeryturę odeszło 4 pracowników OSS SG w Lubaniu, m.in. Pani Małgorzata Marek, wieloletnia pracownica naszego Ośrodka.

Pani Małgorzata MAREK ma za sobą 40 lat pracy zawodowej, z czego ponad 30 lat w Straży Granicznej. Została zatrudniona w 1991 r. w Łużyckiej Brygadzie Wojsk Ochrony Pogranicza w Lubaniu na stanowisku starszej maszynistki. Następnie pracowała w Łużyckim Oddziale Straży Granicznej, a od 2010 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Przez ostatnie lata zatrudnienia związana z Sekcją Zamówień Publicznych Pionu Głównego Księgowego OSS SG na stanowisku specjalisty. Wielokrotnie wyróżniana za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie zadań służbowych. W 2014 r. została wyróżniona Odznaką Pamiątkową OSS SG w Lubaniu.

P.o. Zastępcy Komendanta OSS SG w Lubaniu - ppłk SG Tomasz Różański w podziękowaniu za lata pracy na rzecz formacji oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków wręczył odchodzącej na emeryturę pamiątkowy grawerton.

  • Emerytura Małgorzaty Marek
    Pożegnała się z pracą w OSS SG w Lubaniu

do góry