Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika-Rückemanna Wypoczynek -

Nawigacja

Wypoczynek

26.04.2019

W związku z organizacją szkoleń specjalistycznych przez OSS SG w Lubaniu w Obiekcie Szkoleniowym w Szklarskiej Porębie, informujemy, że możliwość korzystania z zakwaterowania w pokojach gościnnych jest ograniczona.

Szanowni Państwo,

Na podstawie Zarządzenia nr 68 Komendanta Głównego Straży Granicznej z dnia 30 września 2009 r. w sprawie utworzenia, i zakresu działania Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu, OSS SG przejął zadania związane z gospodarowaniem pokojami gościnnymi i internatowymi w Obiekcie Szkoleniowym w Szklarskiej Porębie.

Obiekt jest przeznaczony do prowadzenia działalności szkoleniowej Straży Granicznej.

Miejsca noclegowe dla osób indywidualnych udostępniane są w okresach wolnych od zamierzonych przedsięwzięć służbowych. Osoby, zainteresowane zakwaterowaniem w Obiekcie winny wystąpić z pisemnym wnioskiem do Komendanta Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych w Lubaniu.

1) Obiekt Szkoleniowy w Szklarskiej Porębie posiada ogółem 52 miejsc noclegowych, z tego:

  • budynek główny przy ul. Kołłątaja 4 posiada: 32 miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3 osobowych z węzłami sanitarnymi, stołówkę na 50 miejsc, salę konferencyjną na 40 miejsc wyposażoną w sprzęt komputerowy i audiowizualny oraz halę sportową;
  • budynek przy ul. Broniewskiego 2 (usytuowany w pobliżu dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę) posiada: 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych bez węzłów sanitarnych, 2 aneksy kuchenne z możliwością przygotowania sobie posiłków oraz świetlicę.

2) Opłata za korzystanie z pokoi naliczana jest według cennika z poniższej tabeli:

Lp.

Nazwa pomieszczenia

osobodoba

Cena brutto
(w tym 8% VAT)

1

Pokój 2 i 3-osobowy z łazienką

73,50 zł

2

Pokój 2 i 3-osobowy bez łazienki

63,84 zł

Opłata za korzystanie z pokoi dla dzieci do lat 7 wynosi 50% stawki określonej w tabeli.

Za pierwszą dobę pobytu i każdą następną, w której dokonuje się zmiany pościeli, pobiera się dodatkową opłatę w wysokości 21,60 zł (brutto).

Informujemy, że od 1.04.2019 r. opłaty za nocleg i wyżywienie mogą być dokonywane wyłącznie przelewem.

do góry